Zajęcia odwołane

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa COVID 19 i wydanym przez Prezesa Rady Ministrów stanem zagrożenia epidemicznego. Zajęcia basenowe, prowadzone w ramach działalności Stowarzyszenia zostają zawieszone, aż do odwołania. Poinformujemy o wznowieniu zajęć.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności

Zarząd StowarzyszeniaKurs Nurkowy na stopień podstawowy OWD HSA - Jakim strukturom organizacyjnym podporządkowana jest działalność HSA ?

Jakim strukturom organizacyjnym podporządkowana jest działalność HSA ?

HSA jest obecnie największym tego typu stowarzyszeniem na świecie, które umożliwia osobom niepełnosprawnym nurkowanie rekreacyjne. Jego program realizowany jest przez ponad 1700 instruktorów w 45 krajach, gdzie HSA ma swoje przedstawicielstwa. - Najwyższe rangą posród nich pozostają Krajowe Osrodki Treningowe  National Training Center w Australii, Antylach Holenderskich, Brazylii, Japonii, Niemczech, Norwegii i Włoszech. Ośrodki Treningowe upoważnione są do prowadzenia szkoleń wszystkich stopni, również instruktorskich. Siedzibą HSA jest San Clemente w Kalifornii, a funkcję Prezydenta pełni od chwili powstania James "Jim" Gatacre, który powołuje przedstawicieli reprezentujących HSA w innych krajach